mouse scroll

Rezerwacje

Cześć!

Bardzo nam miło, że jesteś zainteresowana/y rezerwacją stolika w Klubie na Fali!
Pamiętaj, że mamy sporo miejsc siedzących i nie musisz rezerwować miejsca, żeby dobrze się bawić, ale jeśli chcesz mieć pewność miejsca siedzącego, polecamy wybór jednego z poniższych pakietów.
Rezerwacji dokonujemy tylko i wyłącznie drogą mailową: rezerwacje@klubnafali.pl

Poniżej znajdziesz floor plan Klubu na Fali. Miejsca przeznaczone do rezerwacji oznaczone są jako „VIP1 - VIP5” oraz Moduł 1 i Moduł 2. Miejsca VIP1 - VIP5 można wynająć tylko w pakiecie dla 16 osób. Miejsca w modułach 1 i 2 mają dostępne miejsca na dole (D) lub na górze (G) i są dostępne w konfiguracji dla 2, 4, 6, 8, 10, 12 i 16 osób.

Dokonując rezerwacji napisz w mailu, (1) która strefa Cię interesuje i (2) jaki pakiet wybierasz, np.:
VIP3 - 16 os., 3x wódka Żubrówka Czarna 0,7L + 16x REDBULL 0,25L = 1 600 zł

(3) Poczekaj na potwierdzenie mailowe przyjęcia Twojej rezerwacji i (4) dokonaj opłaty na numer konta:

KLUB NA FALI POZNAŃ MARTA GRABIANOWSKA SPÓŁKA JAWNA

NOWY NR KONTA!
ING: 23 1050 1764 1000 0090 8241 3833

REGULAMIN REZERWACJI LOŻY (przeczytaj!):

1. Klub na Fali zastrzega sobie prawo do wyboru miejsc podlegających rezerwacjom, miejsca te są wskazane na floor planie Klubu na Fali.
2. Odbiór rezerwacji powinien nastąpić maksymalnie 15 przed i do 30 minut po umówionej godzinie rezerwacji. Po upływie tej godziny rezerwacja traci ważność, zostaje anulowana.
3. Obowiązkiem rezerwującego jest powiadomienie o rezygnacji z rezerwacji.
4. Rezerwujący może bezpłatnie odwołać rezerwację na co najmniej 1 dzień przed imprezą. Rezerwujący zostanie obciążony całkowitą kwotą rezerwacji loży w przypadku odwołania rezerwacji w czasie krótszym niż 24h przed rezerwacją.
5. Klub na Fali zastrzega sobie prawo do odmowy wprowadzenia tancerzy / tancerek na wieczory panieńskie czy kawalerskie, a także wnoszenia nieuzgodnionych wcześniej dekoracji lub tortów.
6. Rezerwacji loży można dokonywać online poprzez napisanie wiadomości email na adres: rezerwacje@klubnafali.pl
7. Potwierdzeniem rezerwacji jest dokonanie przelewu bankowego i przesłanie potwierdzenia na adres: rezerwacje@klubnafali.pl

Informacje dotyczące pakietów - kliknij, żeby pobrać.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X