mouse scroll

Libero Premio Gelato Cafe

LIBERO PREMIO GELATO CAFÉ: Historia Smaku i Wolności

W sercu Klubu na Fali odkryjesz Libero Premio Gelato Café - nasze włoskie gelato, które jest kwintesencją naszej pasji do podróży, kreatywności i autentyczności.

Stworzenie własnej marki lodów zainspirowane było tygodniową eksploracją lodziarni w Rzymie, gdzie smak gelato towarzyszył nam od śniadania do kolacji. Nasze zaangażowanie poszło tak daleko, że zaglądaliśmy za lady, podpatrując sekrety najlepszych włoskich mistrzów.

Każdy smak Libero Premio Gelato to wolność

Wolność od sztucznych dodatków, wolność kreatywności w doborze smaków i barw. Nasze lody, tworzone metodą rzemieślniczą, odzwierciedlają to założenie: od naturalnie barwionej spiruliną niebieskiej wanilii, po pistację w swoim prawdziwym kolorze. Wafelek oblany płynną belgijską czekoladą, posypany liofilizowanymi owocami lub orzechami, to nasz znak rozpoznawczy.

Nazwa Libero Premio Gelato

symbolizuje nie tylko wolność smaku, ale i ducha współzałożycielki, Libero Grabianowskiej, która nadała marki osobisty charakter. Każdy kęs naszego gelato to podróż do serca Włoch, gdzie smak i jakość idą w parze z innowacyjnością i pasją.

Oprócz tego, czekają na Ciebie pyszne desery oraz GORFY o wyjątkowych, innych niż tradycyjne smakach, m.in. tropikalny, bezowy, a także … różowy!

W MENU odkryjesz bogactwo deserów i szeroki wybór napojów, idealnych na każdą okazję.

Nasza przestrzeń idealna dla czasu z całą rodziną. DLA DZIECI przygotowaliśmy wiele atrakcji i eventów.

ZOBACZ NADCHODZĄCE WYDARZENIA, które łączą w sobie pasję do muzyki, sportu i zabawy.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X