mouse scroll

Taras

Zapraszamy na Taras Klubu na Fali w Sławie, wyjątkową zadaszoną przestrzeń zaprojektowaną z myślą o komforcie i wypoczynku, niezależnie od kaprysów pogody. Nasz przestronny taras o powierzchni 500 metrów kwadratowych jest idealnym miejscem, by cieszyć się każdym promykiem słońca i podziwiać malowniczy zachód nad jeziorem, delektując się przy tym witaminą D w pełnych promieniach.

Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca na poranną kawę, relaksujący obiad, czy wieczorny drink – nasz taras oferuje oddzielną strefę baru i gastro, gdzie wszystko znajdziesz w zasięgu ręki. To idealne miejsce do naładowania baterii, spotkań towarzyskich czy nawet pracy zdalnej z inspirującym widokiem.

Odkryj też naszą ofertę kulinarną dostępną na Tarasie, odzwierciedlającą smaki KUCHNI ŚWIATA, oferującą prawdziwą ucztę dla zmysłów. Uzupełnij swój posiłek orzeźwiającym drinkiem z naszego Baru, A dla chwili słodkiego relaksu, odwiedź LIBERO PREMIO GELATO na Tarasie, by delektować się prawdziwymi włoskimi lodami i deserami.

Sprawdź NASZE MENU, by wybrać coś wyjątkowego na każdy moment spędzony z nami.

Nie zapomnij sprawdzić KALENDARZA WYDARZEŃ, by nie przegapić okazji pełnych muzyki, tańca i niezapomnianych chwil, które rozgrzeją każde serce.

Taras jest dostępny do wynajęcia na prywatne i firmowe wydarzenia. Chcesz zorganizować niezapomniane spotkanie z najbliższymi czy wydarzenie biznesowe na świeżym powietrzu? Skontaktuj się z namimarketing@klubnafali.pl, aby dowiedzieć się więcej

ZAPLANUJ SWOJĄ WIZYTĘ i doświadcz magii Tarasu, gdzie luksus spotyka naturę, a klimatyczne wnętrza łączą się z pięknem otaczającego krajobrazu.

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X