mouse scroll

Klub

Klub na Fali to jedyny w Boszkowie klub nocny działający w sezonie letnim. W okresie od końca kwietnia do września Klub działa w każdy piątek i sobotę oraz wszystkie długie weekendy!

Muzyka serwowana przez naszych rezydentów to szeroko pojęty EDM (Electronic Dance Music) z elementami melodyjnego house-u, uwielbianymi utworami sprzed lat i najnowszymi wakacyjnymi kawałkami.

W wybrane soboty w okresie wakacyjnym w Klubie na Fali odbywają się imprezy tematyczne takie jak Sylwester Letni, Urodziny Szefa czy Kac Vegas Boszkowo (pamiętaj – co się dzieje w Boszkowie, zostaje w Boszkowie!), a wszystko w myśl hasła przewodniego „Let's Be Forever Young”, towarzyszącego Klubowi na Fali od blisko dekady i mającego na celu podkreślić, że Klub na Fali to miejsce spotkań ludzi, którzy czują się młodo i beztrosko niezależnie od wieku. To miejsce idealne dla Ciebie!

Klub na Fali to także idealne miejsce na zorganizowanie wieczoru panieńskiego, kawalerskiego, baby shower lub urodzin. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i ZAREZERWUJ TERMIN

Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X